Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek nem kellene...

Szerintetek nem kellene betiltani az egészségügyi dolgozók számára a dohányzást, mint munkakörükkel összeegyeztethetetlen életvitelt?

Figyelt kérdés
De legalábbis a munkaidejük alatt? Milyen "gáz" már, hogy nővérek, beteghordók stb. a kórház előtt cigiznek. Nincs igazam? Mit gondoltok?

2018. jún. 7. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem az a cél,hogy saját magukat meggyógyítsák,itt értsd ez alatt,hogy leszokik a dohányzásról.

Ez a személyes döntése.

Mivel nem a betegek orra alá füstöl jó esetben,ezért sajnos nincs mit tenni.

Mondjuk én sem nézem jó szemmel,elvégre nem ilyen helyen kellene ezt a szenvedélyt űzni.

2018. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

MINDENKI számára be kéne tiltani, mert otthon a bagós minden órában 15 percet cigizik, nyolc órás munkarend esetén másfél óra.


Azaz 1,5 órával kevesebbet dolgozik, mint én, nem cigizős.

2018. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

#2-nem igaza van.

Anyám nem szereti,hogy a dohányzók kijárogatnak,nem végzik el a munkájukat,és más torkán akarják letolni.Onnantól pedig,hogy kimennek,elmennek néha a közeli boltba,ott már mondjuk megisznak egy kávéautomatás kávét,elbeszélgetnek a boltvezetővel,eladókkal.

Inkább a főnök jobb kezei merik megtenni,persze.

2018. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
#2-nek,bocsi.
2018. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
tiltsuk be mindenkinek ilyen alapon. egyedül a pecások dohányozhatnának, mert a halakat nem zavarja.(nem járok horgászni)
2018. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szenes43 ***** válasza:
A kórházban ahová én járok kontrollra az intézmény egész területén tilos a dohányzás. Kijáratnál padok vannak és hamutartók. A beteg aki járóképes oda kimegy és mindig talál egy csoport fehér köpenyest,de hogy abból ki doki,ki asszisztens,vagy ápoló az nincs rájuk írva. Én több mint egy éve leszoktam és nem is érdekel,bár előbb meg tudtam volna tenni. Amikor bent kávéznak azt is ki kell várnom,holott tudom hogy fél órája kijött a beteg.
2018. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Te beteg vagy! Miért nem kezelteted magad? Vagy csak azért írogatsz, hogy kapjál pontot?
2018. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

De.

Sőt azt is be kéne tiltani, hogy stresszeljenek, vagy legyen rossz foguk, meg nagy hasuk.

2018. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az biztos, hogy nem a főbejárat elé kéne kijelölni a bagzóhelyet.
2018. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szenes43 ***** válasza:
Senkit nem akadályoznak a be vagy kimenetelében és a főbejárat előtt helyet kell hagyni a mentőknek. A bagósok meg félrehúzódva dohányoznak,nem fújják senki arcába a füstöt,ők a legkisebb zavaró tényezők. Mikor valaki hasi ultrahangra 2 hónap után kap 8-ra időpontot és éhgyomorra kell menni de délbe hívják be,szerintem az nagyobb pofátlanság mint elszívni a bejáratnál egy cigit.Magyarán lesz@rják a beteget,mert van belőlük elég.
2018. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!