Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Stressztől fájhat a hátam és...

Stressztől fájhat a hátam és szúrhat a mellkasom?

Figyelt kérdés

2 Hete nagyon stresszes vagyok ,jövő héten vizsgázok 4 napon keresztül és attól nagyon ideges vagyok . Folyton nyomoridegem van ,aludni sem alszom sokat és mikor végre alszom akkor se tudok mélyen aludni. A tanulás miatt sok energiaitalt kávét és cigit fogyasztottam és 2-3 napja hat fájdalmat érzek és néha néha szúr a mellkasom. Lehet stressz alapon?

18/L



2018. jún. 18. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább a gyomrod van ki. A stressztől, energiaitaltól, cigitől. Ez sugárzik ki mellkasba, hátba. Pl. a gyomoregest sokan szívrohamnak gondolják olyan hasonlóak.
2018. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon is lehet! A stressz nagyon sokszor rakódik le görcsös izomcsomók formájában, amelyek hátfájást okoznak, főleg a hát felső részén, a lapockák mellett és között. Ezt meg tudom javítani masszázzsal, sőt magát a stresszt is lehet oldani vele.

Ugyanakkor nyilván nem mondok újat azzal, hogy az energiaital, kávé, cigaretta akár rövid távon is felboríthatja a szervezeted egyensúlyt, és mindenféle tüneteket okozhat. Inkább fordulj hozzám, a masszázs nagyon jó a stressz ellen, és sokkal egészségesebb. :-)

Üdv: egy gyógymasszőr

2018. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!