Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt beutalóm, elhagytam,...

Volt beutalóm, elhagytam, elküldtek. Jogos?

Figyelt kérdés
Kaptam beutalót, elmentem időpontot kérni, amit a beutaló alapján kaptam, máshogy nem is lehet időpontot kérni. Elítéltek a hónapok, sorra kerültem, de elveszett a beutalóm, ezért hazaküldtek. Ez komolyan így működik?
2018. jún. 22. 09:45
 1/6 anonim válasza:

Nyersnek fogok tűnni, de sajnos ez a valóság.

Aranyat ér már magyarországon az IGAZI orvos

2018. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, jogos. Szívás, de ez van. Nyilván ha lenne egy normális elektronikus rendszerünk, amiben a beutalókat és hasonlókat nyilvántarthatnánk, elég lenne időpontra egy taj kártyával beesni, de mint tudjuk, klotyópapírra se nagyon van az egészségügyben, nem hogy pénz informatikai fejlesztésekre.

Magánrendelők nyilván egy másik történet.

2018. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sajnos láthatod. De ha már elhagytad, odatelefonálhattál volna, hogy gond-e ha nem tudod vinni, vagy mi a helyzet, és megkímélted volna magad ettől az arculcsapástól. Vagy kértél volna egy újat az orvosodtól.
2018. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én otthon felejtettem a beutalómat, amikor mentem a vizsgálatra. Az asszisztensnek bemondtam, hogy mikorra adott nekem időpontot, ő nagyon kedvesen kikereste a nevemet a füzetbe, a taj kártyámat elkérte, majd be is hívott a rendelőbe. Ez a tatai rendelőintézetben történt, tavaly májusban.
2018. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A beutalóra írja rá az orvos, hogy milyen vizsgálatot kér, ha nincs nálad a beutaló honnan tudnák, főleg ha laborvizsgálatra mész.
2018. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi laborvizsgálat. Szimpla fájdalom.
2018. jún. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!