Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Diákmunkához az üzemorvosi...

Diákmunkához az üzemorvosi vizsgálat hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Konyhai kisegítőnek megyek egy étterembe. Az üzemorvosi vizsgálaton milyen vizsgálatok vannak? Mennyire kell levetkőzni? Vérvételre kell menni? 17/l

2018. jún. 27. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőszűrőt szoktak kérni, azt biztos kell (külső vizsgálat)Vérvétel nem hiszem. (Parázol tőle?)
2018. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak meghallgattak, polot huztak fel, vernyomas es ennyi, pecset. Meg ugye a tudoszuro, de azt nem az orvos csinalja
2018. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem konyhai helyre mentem anno diakként, de annyi volt nálam, hogy papirt elkérték, lepecsételték és szélnek eresztettek.
2018. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#4

Nagyon vicces vagy

Igen, tudőszűrőre már kaptam beutalót, és pénteken megyek majd az üzemorvoshoz.

Köszönöm szépen a normális válaszokat.

2018. jún. 28. 10:05
 5/7 A kérdező kommentje:

#1

Utálom a tűket, meg a vértől is rosszul vagyok,szóval igen.

2018. jún. 28. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Tüdőszűrésre tuti elfognak küldeni mert ha konyhába mész vagy bármi olyan helyre ahol élelmiszer van akkor tüdőszűrés kell róla mindenképpen. Ezt külön orvos csinálja, elfogják mondani hova kell menned, lehet még időpontot is kérnek neked.

Az orvos nem szokott túlzásokba esni ilyen vizsgálatokon, feltesz pár kérdést hogy van-e valami betegséged, szedsz-e gyógyszert, van-e allergiád. Ha esetleg szedsz rendszeresen gyógyszert akkor be kell diktálnod a pontos nevét annak.

Vérnyomást szoktak mérni, látást is nézni szokták, meg meghallgat, ahhoz a felsődet picit felhúzod és ennyi.

2018. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam. Hat...a melltartót is le kellett vennem, es meg a hasi vizsgalatnal is melltarto nelkul kellett lennem, egy bunko orvossal. Ugy latszik, nem veletlenul paraztam ra.
2018. júl. 3. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!