Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen természetes gyógyszer,...

Milyen természetes gyógyszer, tea, vitamin vagy egyéb hat az érszűkületre?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és ma voltam anyukámmal és a beteg szomszédunkkal egy természetgyógyásznál , aki rájött , h gyakran fáj a fejem és ideges természetű vagyok . Érszűkületet állapított meg nálam és ajánlott egy gyógymódot .

Azt szeretném megkérdezni , hogy ti milyen természetes gyógymódokat ajánlanátok ?


2010. jún. 17. 20:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem írni , hogy az érszűkületet az agyamban észlelte és nem végtagokban .
2010. jún. 17. 20:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl. a fokhagyma nagyon jó értágító.
2010. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És ennek a "varázslónak" milyen végzettsége van??? Ha nincs a "Dr." a neve előtt és a tevékenységéért pénzt is kapott, akkor BŰNCSELEKMÉNYT követett el.


Érszűkületet csak angiográfiával vagy MRI-vel lehet megállapítani, de 13 éves korban ez nem jellemző, hogy valakinek érszűkülete legyen. Amennyiben mégis az lenne, akkor mindenképp menj el egy "mezei orvoshoz" is, mert 30 éves korod előtt infarktust kaphatsz.

2010. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!