Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vannak olyan betegek akik...

Vannak olyan betegek akik soron kívül mennek be. Odaérnek és már hívják is őket. Gondolom ők a fizetős betegek. Mennyit kell ezért fizetni kb?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM, ök NEM fizetös betegek, hanem akiknek rendszeresen kell vérnyomásmérésre vagy egyéb pár perces kezelésre járniuk, vagy renszeresen szedett gyógyszert kell feliratniuk, ök értelemszerüen nem várnak erre több órát, márcsak azért sem, mert nagyrészt az asszisztens foglalkozik velük.
2018. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy milyen ellátásról van szó. Ha szakrendélés vagy háziorvos,akkor oda lehet időpontot foglalni,így hiába jött ő fél 10-re,ellenben azzal aki reggel 8 óta várja a sorát,bemehet,mert arra szól az időpontja.
2018. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tartósbeteg vagyok és én járok 3 havonta kontrollra, mégse hív be hamarabb.
2018. júl. 5. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszem, a kulcsszó az, hogy az asszisztens elég hozzájuk. Ha tehát téged, kérdező, 3 havonta meg kell, hogy vizsgáljon az orvos, akkor téged nem fog soron kívül behívni.
2018. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor már értem. Köszi
2018. júl. 5. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol éltek már? Ők a protekciósok.
2018. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!