Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valami házi praktikák keresek?

Valami házi praktikák keresek?

Figyelt kérdés
hello. nem akarom túl hosszúra húzni ezt az írást mert minnel hamarabb választ szeretnék kapni. el kaptam egy vírust az ún. kéz láb száj betegséget megvoltak az előjelei (láz fejfájás stb....) a kórházban meg is állapították hogy ez az. hazaengedtek a kórházból hogy igyak meg naponta 2,5 litert. viszont a holyagok a számban annyira sokan vannak és annyira fájnak hogy se enni se inni nem tudok. a beszéd is fáj. mit tudnék ez ellen csinálni? a saját nyálamat alig tudom lenyelni az is hatalmas fájdalommal jár. 3 napja szinte semmit nem ettem. ma reggel el kezdett az ajkam belső részén is hólyagosodni. járni se tudok. a kezemmel alig tudok megfogni vmit. mikor fog elmúlni? csütörtök reggel kezdett megjelenni az ujjamon a kiütés. hány napig nem tudok még enni??

2018. júl. 7. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy elkaptad ezt a kellemetlen vírust... Vannak lidokain-os torokfertőtlenítő szopogatótabletták. Azt vedd meg, amiben a legtöbb a lidokain (pl. Strepsils Plus), mert vírus esetében nincs értelme a fertőtlenítésnek, de a lidokain egy időre csillapítja a fájdalmat és akkor gyorsan kihasználhatod és ehetsz-ihatsz. Csak a kaja-pia egyúttal csökkenti is a fájdalomcsillapítást, de a folyadékbevitel és a táplálás tényleg szuperfontos, hiszen ha legyengülsz, még kiszolgáltatottabb vagy a kórokozóknak! Használj szívószálat! Ha kiszáradnál, akkor visszakerülsz a kórházba, hogy infúzióra kössenek. Ha már 4 napja tartanak a tüneteid, akkor sokáig már nem kell várnod, pár nap még. Szóval lidokainos tabletta elszopogatása a fájdalmas részen és evés-ivás! Evésnek bébiétel is jó vagy gyógyszertárban vehetsz Nutridrinket [link] vagy a Jófogáson ;) [link]
2018. júl. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem válaszolni, de ezek nagyon jó ötletek
2018. júl. 12. 09:26
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. júl. 12. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!