Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol végezhetek elfogadható...

Hol végezhetek elfogadható áron Chlamydia szűrést és vizeletvizsgálatot TAJ kártya nélkül? Tanácstalan vagyok. Esetleg az otthon végezhető gyorstesztről vélemény és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Két hónapja jelentkeztek először a tüneteim egy szexuális együttlét után, gyakori vizelés és zöldes-sárga darabos folyás, két hétig "kezeltem magam" antibakteriális hüvelytablettával és antibiotikummal felfázásra, mert nem tudtam eldönteni melyik lehet a bajom. El is múltak a tünetek, de a következő szexuális aktus (ugyanazzal a férfival) ismét jelentkeztek de most alhasi fájdalom és nagyon erős folyás kiséretében. A férfi tudom, hogy volt más nővel is rajtam kívül. A tünetek alapján Chlamydiára gyanakszom. Most költöztem Budapestre, TB-m nincs, diák vagyok, Európai Uniós egészségügyi biztosításom van. Senkit nem ismerek itt akitől tanácsot kérhetnék, hogy hová lehet fordulni, hol látnak el TB nélkül vagy hol van normális áron Chlamydia vagy teljeskörű nógyógyászati vagy urológiai szűrés.

2018. júl. 19. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik magánrendelőben. De el lehet menni TB-s orvoshoz is, csak ki kell fizetni a vizsgálat díját. De szerintem a magánnal jobban jársz, az sem lesz drágább...

Egyébként ha zöldes a folyás, akkor inkább trichomonas lehet.

2018. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!