Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha régen felírtak gyógyszert...

Ha régen felírtak gyógyszert asztmára, a háziorvosom a TAJ számom alapján meg tudja nézni mi volt a neve? Esetleg Taj szám alapján le lehetne valahol kérdezni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy régen jó volt az a gyógyszer, lehet hogy most mást fogsz kapni. De igen, meg tudja nézni neked a saját gyógyszeredet. Másét természetsen nem mondhatja meg, még akkor sem ha a férjedről\feleségedről van szó.
2018. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ügyfélkapud, te is megtudod nézni. Ügyintézés-TAJ nyilvántartással kapcsolatos szolgáltatások.
2018. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ügyfélkapu amit a Navhoz kellett intézni?
2018. júl. 22. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ügyfélkapun lehetett intézni az adóbevallást. Ha neked még nincs akkor okmányirodában két perc alatt csinálnak. Bár én nem szoktam nézegetni hogy mi mindent lehet megtalálni az ügyfélkapun, de én is úgy tudom hogy a felírt gyógyszert megtudod ott nézni.
2018. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!