Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok ajánlani jó kézsebész...

Tudnátok ajánlani jó kézsebészt lehetőleg Szolnok környékén?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 10:17
 1/5 bandycska válasza:
Debrecenben a Kenézy Gyula kórházban kitűnő végtag sebészek vannak. Tapasztalatból tudom.
2018. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

#1 Te agyhalott, Szolnok környékén keres kézsebészt, Debrecen mióta tartozik oda?


Igaz, nem kifejezetten kézsebész, de Dr. Kövesdi nagyon jó orvos, és ismerősömnek vart már össze kezet. Érdeklődj nála, van magánrendelése.

2018. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kiskluklopsz válasza:
Dr. Alexiem Péter Szolnok Hetényi Géza Kórház
2018. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kiskluklopsz válasza:
Dr Alexiev Péter ( bocsánat elgépeltem)
2018. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még a válasz előtt voltam Alexiev Péternél. Ha bárki látja ezt, messze kerülje el! Az MRI felvételemen egy 100-as érme méretű fehér pacát teljesen figyelmen kívül hagyott, aminek nem kellett volna ott lennie. Több, mint 1,5 év elteltével még mindig ugyanott fáj (azóta voltam rendes orvosnál).
2019. dec. 11. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!