Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A jogosítvány megszerzéséhez...

A jogosítvány megszerzéséhez szükséges elsősegély vizsgán mit kell csinálni? Csak az újraélesztést vagy mást is?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit húzol, azt.


Kötelező: stabil oldal, CPR.


Ha pl. kötözés a tételed, akkor kötöznöd kell.

2018. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A beugró a babán bemutatni az újraélesztést.

Utána kell húzni, két téma szokott lenni, azokat el kell mondani.

2018. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most akkor újraélesztés vagy stabil?

Mert az újraélesztés még megy de pl. kötözni nem nagyon tudnék (a stabil so-so)

2018. aug. 15. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? CPR ÉS stabil oldal, plusz tétel.
2018. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsősegély vizsgán csak újraélesztenem kellett,és meglepődtem,hogy csak én tudtam rendesen a protokollt,a többi 2 aki bejött velem együtt (utolsók voltunk páratlanul ugye),azok csak simán odamentek,és elkezdték,persze rátéve a gézlapot,de akkor is.

Pluszként mondom,ha utolsók között mész,akkor már szerintem annyira nem is érdekli az elnökséget/bizottságot,hogy mit csinálsz... Annyira,ezt kihangsúlyozom. :D

Két tételt kell kihúzni. Nálunk egy kártyán volt 2-2 tétel. Könnyű volt,azt hiszem autóból mentés Rautek-fogással,meg az égési sérülésekről mindent el kellett mondanom.

A lényeg,hogy az anyagot,ahol ilyen számos adatok vannak,vagy tiltások felkiáltójellel,azt kötelezően tudd.

A kötözést pedig könnyű elsajátítani,ahogyan a stabil oldalfektetést is. A lényeg mind a kettőnél a sorrend.

Örülök,ha segíthettem

2018. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 17. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!