Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az alábbi esetben kiírhat az...

Az alábbi esetben kiírhat az orvos?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem rég költöztünk ebbe a kerületbe, és én meg nem vagyok bejelentkezve ide háziorvoshoz, viszont van érvényes lakcímkártyám és azt is tudom, kihez tartozom, szóval idáig rendben, úgy tudom elvileg fogadnia kell. Viszont most sürgőssé vált a dolog, ugyanis beteg lettem, annyira, hogy nem ma legaabbis biztosan nem tudok dolgozni. (Diákmunkáról van szó). Na most ilyen esetben is fog igazolast adni szerintetek, ha tulajdonképp első alkalommal megyek hozzá, es most jelentkezem át?Köszi a segítséget!
2018. aug. 21. 03:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, ma biztosan nem akart lenni...
2018. aug. 21. 04:01
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha a körzetébe költöztél, akkor az átjelentkezés lényegében az első látogatás alkalmával megtörténik és pár perces adminisztráció az orvosnak. Azután rögtön ki is írhat.
2018. aug. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!