Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leesett a nagylábujj körmöm,...

Leesett a nagylábujj körmöm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5-2 hónapja többször ráléptek a lábamra, ennek hatására a nagylábujjam feldagadt és lila lett a köröm alatt. Nem volt szép látvány, tehát elkezdtem festeni a körmöm, viszont ezután leesett. Egyáltalán nem fáj csak egyszerűen csúnya. Lila egy kis foltban és szörnyen zavar. Esetleg valaki járt már így? Ha igen, mit csinált vele? Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 24. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene mutatnod egy bőrgyógyásznak!
2018. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább sebészeti, mint bőrgyógyászati probléma. Ráadásul oda időpont sem kell...Elmész a rendelésre, és a doki megnézi. Annyi.
2018. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam így, csak annyi hogy körömgomba miatt. Hiába használtam bármit, nem lett jobb, egyszer csak leesett, egész hamar visszanőtt, nem lett semmi bajom. Addig bekötve hordtam, ha zokni nélkül mentem valahova.
2018. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Jó lenne, ha látná orvos.
2018. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!