Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pénteken kaptam tetanusz...

Pénteken kaptam tetanusz oltást (a fenekembe), és még mindig szinte ugyanúgy fáj, mint akkor. Ez normális?

Figyelt kérdés
Picit mintha másféle fájdalom lenne, mint tegnap, vagy azelőtt, de azért még eléggé kellemetlen. Mikor múlik el?

2018. szept. 2. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem a tőlünk egy kilómétere lévő boltba bicajjal. Lehet, hogy emiatt nem javult? Ma is mennék biciklivel mamámhoz, aki 3 km-re lakik. Lemondjam?
2018. szept. 2. 13:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pihentesd, pár napon belül el kéne múlnia. Ha nem, akkor sztm menjetek vissza dokihoz, ha vallba kapunk szurit is faj 2-3 napig ilyen iszonyatosan.
2018. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetanusz injekció helyét egyből borogatni kellett volna, pár napig fájhat. Tegyél rá hideg vizes ruhát, de ha kemény duzzanat lesz és körbe pirosodik, akkor menj sebészetre.
2018. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak másnap este kezdtem el hűteni. Oltás után ráadásul még egy csomót sétáltam a belvárosban. Nem mondta az orvos, hogy muszáj borogatni.
2018. szept. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!