Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hozzávetőlegesen mennyi időbe...

Hozzávetőlegesen mennyi időbe telik egy 70 éves embernek felépülnie (feltételezhetően) sikeres porckorongsérv műtét után?

Figyelt kérdés
Nagypapámat műteni fogják, és kíváncsi vagyok, hogy nagyjából mire számíthatunk, meddig marad kórházban rehabilitáció végett, és amikor hazaengedik hozzánk, még mennyi időbe fog telni, hogy ~teljes ember legyen.
2018. szept. 4. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehetetlen megmondani. Ez brutálisan ember függő.

Ilyen korban már nem úgy megy a gyógyulás, hogy hipp-hopp.

Orvost kell megkérdezni.

2018. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat ennyi idosen mar nagyon ember-, egeszsegi allapot fuggo. Sajnos az is lehet, hogy fel sem ebred, az is, hogy sosem epul mar fel, az is hogy par honap mulva vidaman kergetozik az unokakkal. Nem lehet megmondani
2018. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Függ az általános állapotától, alapbetegségeitől is!
2018. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :(
2018. szept. 5. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Azert ne keseredj el, ha nem lenne jo allapotban a papa, akkor meg sem mutenek!
2018. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Minden lelete rendben van, abszolút műthetőnek mondta a doktor néni.

2018. szept. 6. 08:31
 7/11 szenes43 ***** válasza:

Oké hogy mint írod jó állapotban van tehát műthető,de mivel műtik? s mit értesz teljes emberen?

Szerdán jöttem haza 3 hét kardiológiai rehabilitációból és látod ide ültem a PC elé,kertet viszont nem tudnák ásni....

2018. szept. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szenes43 ***** válasza:
Most látom hogy porckorongsérvvel műtik. Elég nagy műtét és sok türelmet kíván a betegtől.Bizonyára a gyógytornász is fog neki segíteni.Járókerettel jártam én is a folyosón még a tornaterembe is.Klinikai szakpszichológus is foglalkozott velem s aki igény tartott rá azzal is. Legyél optimista és biztassátok a nagyapót mondom én 75 évesen.
2018. szept. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál!
2018. szept. 8. 10:28
 10/11 szenes43 ***** válasza:
Szívesen írtam mivel ki nem mehetek s így rengeteg időm van.Sajnos a kórházban nem volt szabad ViFi...
2018. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!