Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Menstruációkor lehet menni...

Menstruációkor lehet menni laborvizsgálatra, vagy eltérést mutathat?

Figyelt kérdés
Pont akkorra kaptam időpontot...

2018. szept. 5. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A vérvételnél nem gond, viszont vizeletnél kimutatja.


Egyszer tini koromban voltam teljes vér-vizelet laboron, és amikor jeleztem, hogy megvan, csak vonogatták a vállukat az orvos is, meg a laborosok is, és "jóvanaz" hozzáállással le tudták az egészet, gondoltam, ők a felnőttek, csak jobban tudják. Atán amikor meg lett az eredmény, és kerekedett a szemük, hogy egészséges létemre miért van ennyi vér a vizeletembe, és közöltem, hogy mert megvolt, akkor meg le lettem cseszve, hogy miért nem szóltam, amikor mentem laborba. :/

Szóval vizelet vizsgálatnál számít, ezzel mindenképp meg kell várnod, amíg elmúlik.

2018. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vizelet is fontos, meg kell várni hogy elmúljon a menstruáció. Ha csak rutin labor, elmehetsz szimplán vérvételre, és elmondod hogy menstruálsz.
2018. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. És ha közvetlenül menstruáció után megyek?? Vagy 2 ciklus között menjek? Rákszűrésre pl. úgy kell.
2018. szept. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!