Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. G. Kiss Gyula debreceni...

Dr. G. Kiss Gyula debreceni belgyógyász gasztroenterológusról szeretnék véleményt?

Figyelt kérdés

Apollo Medical Centerben is rendel ha jól tudom.

Minden érdekel vele kapcsolatban. Járt valaki hozzá?


2018. szept. 8. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én jártam hozzá anno, gyomortükrözést csinált. Több alkalommal tükröztek, de magasan ő volt a legjobb, legkevésbé volt kellemetlen. Szerintem jó orvos és diagnoszta. Merem ajánlani.
2018. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen! Árakat tudsz esetleg írni? Valószínű tükrözésem lesz. Hosszú idő a tükrözés?
2018. szept. 9. 13:17
 3/8 anonim válasza:
Szia! Nekem óriási csalódás volt G. Kiss, elintezett annyival hogy a stressz miatt fáj a gyomrom, közben pedig majdnem atfurta a gyomromat a fekely
2021. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nem is mentem hozzá, én is rosszakat olvasta róla, ahogy szinte mindenki orvos ahová az elmúlt időszakban jártam...szörnyű.
2021. febr. 3. 09:33
 5/8 A kérdező kommentje:
*minden orvos
2021. febr. 3. 09:33
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Sajnálom, hogy így megváltozott. Anno, kb 25 éve, mikor én jártam hozzá, még tényleg nagyon jó volt.
2021. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon felületes...egy rakat protonpumpagátló és savlekötő recepttel le van tudva a jól fizető beteg sajnos.
2021. febr. 5. 13:38
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha röviden akarom jellemezni: egy hentes. A férjemet majdnem eltette láb alól, de még csak nem is érdeklődött az állapotáról, pedig tudta, hogy mekkorát hibázott. Szakmailag és emberileg is egy nulla.
2021. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!