Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata a lökéshullám-terápiával? Sarokcsont-kinövésem van, és rááldoznám a pénzt, de az ortopéd szakorvos azt mondja, hogy nem hisz benne, ugyanakkor sok magánintézmény hirdeti.

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
tipikus balek vagy.
2018. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sugárterápián gondolkodtál már? Tudom, hogy az emberek félnek a sugárzástól, de tényleg nagyon jól enyhíti/elmulasztja a fájdalmat. Több beteggel is találkoztam, aki lábra se tudott állni a fájdalomtól, most meg simán sétálgat.
2018. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm sugarazta, neki úgy tudom az bevált. A lökéshullám is jobb, mint a placebo: [link] szóval azzal is meg lehet próbálkozni, ha valaki elsőre nem akar annyira drasztikus kezelést.
2018. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Erőssen sci-fi kategória még a filmekben is amikor sugárzástól eltűnnek az emberek.

Nem értem hogy hiszik el az emberek attól, hogy pénzbe kerül ... :D

2018. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!