Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jó, türelmes Gasztroenterológu...

Jó, türelmes Gasztroenterológus Békéscsabán vagy Szegeden? Segítség!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Békéscsabán olvastam Dr. Csefkó Klára gasztoenterológusról. Róla esetleg vélemény?


Nagyon félek egy ilyen vizsgálattól...

Az orvosom elküldött gasztoenterológushoz. Sokáig nem volt a legjobb a gyomrom. Most pár napja tudok enni pár falatot, viszont az sem esik annyira jól. Egy kis idő elteltével úgy érzem mint aki nem evet, korog. Majd elkezd fájni a gyomorszájamnál és ég a nyelőcsövem. 24/L


2018. okt. 1. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Balla Edit-et keresd mert látom te is olyan félős lehetsz mint én. Nekem ő csinálta mind a gyomor és bél tükrözést is és legközelebb is hozzá mennék ha valami gond lenne.

Nagyon kedves, barátságos, figyelmes és jó szakember.

Ne halogasd menj el bátran. Jobbulást!

2018. dec. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fel tudom venni Veled a kapcsolatot? Lenne pár kérdésem. Persze, ha nem probléma.
2019. jan. 12. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj, bocsánat nem igazán szoktam visszanézni a válaszaimat, csak privát üzeneteket pedig szívesen segítettem volna.
2019. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!