Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehet kideríteni hogy a...

Hogy lehet kideríteni hogy a testvéremet melyik kórházba vitték?

Figyelt kérdés
Van valami szám amit felhivva ki lehet deríteni hogy egy beteget hova vitt egy mentő ha tudom a beteg nevét, milyen bajjal vitték el és hogy hánykor. Vagy igyis úgyis körbe kell hívnom minden kórházat ami közelbe van? (bocsi ha rossz kategória de ez tűnt logikusnak.)
2018. okt. 4. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a 112-es számot,és mondj el minden részletet.Elméletileg a 112-t felfejlesztették,színvonalasabb stb stb
2018. okt. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 112 abban tud segíteni, hogy adott problémával, helyen, időpontban melyik kórház adta az ellátási ügyeletet, várhatóan ott lesz.
2018. okt. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mentőszolgálatot kell hívni, de nem tudom, milyen számon...

[link]

2018. okt. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De a 112 a segélyhívó szám, amit ilyesmivel nem kéne feltartani, nem?
2018. okt. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt a cikket énis olvastam már de nagyon réginek tűnt. Meg olvastam hogy 104et fel lehet ilyenkor hívni és ott megmondják hogy hol rakták ki, (nyilván onnan meg elmondják ha elszálították) de azt is írták hogy a 104et átcsoportositották már a 112re 2017be szóval nem tudom mi az igazság... Fölösen nem akarom feltartani őket.
2018. okt. 4. 08:56
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Máshogy nem tudod meg. De amúgy nin s llyan sok ügyeletes kórház. 104 valóban csak egy megmaradt hívószám még, ugyanaz, mintha a 112-t hívnád.
2018. okt. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!