Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítás után...

Anyajegy eltávolítás után milyen gyakran kötözik a sebet?

Figyelt kérdés
Múlt szerdán szedtek le két jobb szó híján bőrelváltozást mindkét vádlimról. Azóta pénteken és hétfőn (ma) voltam kötözésen, és ha minden jól megy, akkor jövő hétfőn, legkésőbb szerdán szedik ki a varratokat. Ma olyan fura volt a doki, mert úgy tűnt, mintha meglepődne, hogy ott lát (pedig ő mondta, hogy hétfő 9-re menjek), illetve nem mondta azt sem, hogy mikor jöjjek legközelebb, én meg tök elfelejtettem megkérdezni. Ha jól értelmezem az eddigieket, hétfő - szerda - péntek a menetrend. Érdekelne, hogy nálatok is ilyen gyakran cserélték a kötést, meg kenték le valami kencével a sebet?

2018. okt. 8. 17:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben tisztázódott, hogy tényleg 2 naponta kell, hogy visszamenjek varratszedésig.
2018. okt. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!