Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy doboz...

Mennyibe kerül egy doboz ricinus olaj? Hol lehet kapni magyarországon? Dm, tesco, penny, aldi, lidl?

Figyelt kérdés
Dm,tesco,penny,aldi,lidl? Valamelyik? És ha a hajam csak 1 kis részére teszem rá akkor az gyorsabban nő?
2018. okt. 13. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
En gyogyszertarba vettem mar nem is tudom mennyiert de egyaltalan nem draga, csak mond hogy a hajadra kell mert akkor azt hiszem mashogy adjak mivel ez egyfajta hashajto is ha beveszed. En a hajam tovebe szoktam belemasszirozni es amig csak tudom ugy hagyom(altalaban reggel teszem fel es este hajmosasnal mosom le) csak figyelj ra hogy atom alaposan mosd le kulonben nagyon zsiros lesz tole a hajad
2018. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És receptet kérnek?
2018. okt. 13. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban, recept nélkül. Kb egy ezres egy üveg, amiben körülbelül 1,5 deci van. Ott készítik.
2018. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!