Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fiatalként nem vesznek komolxa...

Fiatalként nem vesznek komolxan az orvosok, komolyan, elmegyek lázasan és elküldenek stb. Felnőtteket miért vesznek komolyabban?

Figyelt kérdés
A háziorvos pszichiáterhez akart küldeni folyton.
2018. dec. 11. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Annak azért már oka van, miért akar pszichiáterhez küldeni. Túl sokszor betegedsz le? Megjátszod vagy beképzeled, hogy lázas vagy? Lehetnél konkrétabb is.
2018. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőhöz csatlakozom. Miért küld téged pszichiáterhez? Hányszor jársz hozzá? Lehet hipochondernek gondol, vagy a panaszaidat abnormálisnak látja.
2018. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a helyzet, amikor elmész?

Ha vírusos fertőzésed van, nem tudnak mit kezdeni vele, csak pihenést javasolni.

Még májgyulladásnál is, nekem volt vírusos májgyulladásom.

Erre reagálsz úgy esetleg, amiért elküldene pszichiáterhez?

Felnőtteket sem vesz komolyabban ugyanaz az orvos. Menj egy másikhoz!

2018. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Arróp nem tehetek, hogy sokat vagyok beteg, igen sokat vagyok kénytelen hozzá menni... Bár mióta idióta, inkább bejárok nagyon betegen is.


Igen, nem hiszi el. Soha nem kamuztam, mert inkább betegen is be kell járnom. Igen, kamusnak gondol.

2018. dec. 11. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy próbát talán megér a pszichiáter.

Elmész hozzá, elmondod a panaszaidat, elmondod, hogy az orvosod ide küldött lázasan, orrfolyással, köhögéssel. Elmondod, hogy gyakran vagy beteg, és az orvosod nem veszi komolyan a betegségedet.

2018. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze a korhoz. Öregen se vesznek komolyan, ha nem illik a képükbe, ami tüneteket hallanak. És nem csak Mo-on, máshol se.

Orvost váltanék a helyedben, tapasztaltabbra vagy érdeklődőbbre.

A másik, ami miatt pont egy szakorvoshoz küldene, ha az az ismerőse. Van, aki az ismerős fogorvosához vagy szemorvos rokonához küldi a betegeket.(Nem Mo-on, de az mindegy, ugyanúgy van mindenütt.)

2018. dec. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!