Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS, mit jelent a HS a vérképben?

SOS, mit jelent a HS a vérképben?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szétröhögtem magam. Nyilván először oda írtam be, de ott csak hs-CRP volt, amiről fogalmam sincs, hogy egyáltalán ugyanazt jelenti e. Se--arc.
2018. dec. 14. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen vérkép? Csak egy sima alap, vagy teszteltek valami különlegesre is valamilyen speciális betegség gyanújával?
2018. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert "HS" magában nem szokott szerepelni a vérképben. Ha meg tudnád mondani a referencia tartományt és a mértékegységet, talán ki lehetne találni, hogy mit akartak így rövidíteni.
2018. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tumormarker is lehet.

Sajnos nem tudok referenciatartományt, csak annyi látszik, hogy több van belőle, mint kéne. A mértékegység umol/l. Így van feltüntetve a listán, hogy HS: xxx (+) umol/l.

2018. dec. 15. 01:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a húgysav lenne?
2018. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg az lesz. :) Nem tudom, miért nem tüntették fel így egyik oldalon sem.

Köszönöm szépen a segítséget!

2018. dec. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!