Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Terhességmegszakítas magánkórh...

Terhességmegszakítas magánkórházban vagy simában?

Figyelt kérdés
Róbert Károly magánkorházban minden vizsgalattal egyutt mennyi? Felhivtam oket de nem tudtak valaszolni csak hetfon tudnanak. Félek hogy az állami korhazakban megalaznak és bántanak.

2018. dec. 15. 18:58
 1/8 anonim válasza:
5%
Szüld meg.
2018. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fent van a honlapon, hogy 109000 Ft 12 órás ellátás esetén, 152000, ha 24 órát vagy bent.

Ehhez jön még Szakorvosi vizsgálat, konzultáció,

Labor vizsgálatok, mellkasröntgen, uh (szükség szerint, orvos által elrendelt módon)

Műtét előtti aneszteziológiai kivizsgálás.

Szóval minimum 250.000 lehet. Bár a vérvétel, röntgent meg lehet csinálni OEP-re is, és csak a lelketek vinni, gondolom. Erre kérdezz rá.


Ezek az adatok a honlapról vannak, ott ezeknek az ára is fent van, meg tudod nézni.


Azt azonban tudd, hogy nincsen kedvezmény a folyamatban ha magán helyre mész, tehát ugyanúgy el kell menni védőnőhöz, beszerezni minden szükséges papírt.

2018. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Igen. Itt mar voltam, már csak a korhazba kell mennem.
2018. dec. 15. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én segédkeztem már terhességmegszakításban. Nem szoktuk megalázni a nőt, de nem is leszel babusgatva, nem szeretjük csinálni. Én ilyen esetben bunkón viselkedni, csak beteghordót láttam, de őket nem az eszükért szeretjük.
2018. dec. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nonner válasza:

Az én magánorvosom dolgozik állami kórházban is, oda rendelt be műtétre, így kvázi ingyenes volt, kontrollon viszont én adtam neki magamtól. Ha nem lett volna magánorvosom, akkor biztosan nem állami kórházba megyek.

Normálisak voltak, a legnagyobb arc a beteghordó volt. Szerencsére egyre többen elfogadják és felfogják, hogy 99%-ban nem jókedvükből vannak ott a nők.

Ha viszont a 6. abortuszra mennek épp, és alapból látszik rajtuk, hogy ez olyan, mintha nátha lenne, megértem, hogy az olyanokkal parasztok.

2018. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fognak megalázni és bántani. Én a Bajcsy-ban voltam, ott úgy kezeltek, mint minden beteget, senki egy rossz szót nem szólt. Látják ők, hogy hogyan éli meg ezt egy abortuszra váró nő, akinek a laminária felhelyezése után eldőlt a sorsa. Én nem tudom milyen, ha babusgatnak egy ilyen helyen, de inkább volt babusgatás ahogy hozzánk álltak, mint bántás. Azt ne várd, hogy mindenhol abszolút kedvesek és tapintatosak lesznek. Én a helyedben nem fizetnék ennyi pénzt... A kórház választható, menj a Bajcsy-ba, ott normálisak.
2018. dec. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy nálunk is a beteghordó volt a legnormálisabb, legempatikusabb ember.

És abban egyet kell értenem az 5-ös válaszolóval, hogyha nem sorozatosan műveled ezt az abortusz dolgot, akkor nem lesznek parasztok.


6-os voltam.

2018. dec. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 volt😔

Az elso a Peterfyben... azt inkabb hagyjuk.

A 2. a Robert Korhazban, eg es fold. 4x annyiba kerult igaz, de mindent megtettek h ne egy szornyusegkent eld at. Maximalisan kedves es segitokesz volt az orvosoktol kezdve a noverekig mindenki. Mar a telefonos egyeztetesnel is.

Sajnos a magan es a kozkorhazak kozott oriasi a kulombseg! Ezt csak az tagadja, akinek nincs penze a magant megfizetni.

Nekem annyira jo tapasztalaim voltak, h azota is oda jarok nogyogyaszhoz.

Pedig iszonyat magam alatt voltam az abortusz utan.

2019. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!