Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aspirin protectet szedek és...

Aspirin protectet szedek és levágtam az ujjamból, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szorosan be van kötve, tettem rá gézt és a fejem fölé tartom. Viszont a múltkor ugyanígy jártam el egy pici vágással és 3 nappal később is vérzett. Ez egy sokkal nagyobb vágás most, nincs valami gyógyszertári cucc ami a véralvadásgátló hatását kioltja, pl. krém amit odakenhetek hogy megalvadjon a vér?

2018. dec. 17. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A legesleghamarabb menny be a legközelebbi ügyeletre kórházba! Nem tudhatod mit vágtál el nagy a fertőzés veszély. HA házi praktikákat akarsz hallani akkor ecet vagy só elvileg elállítja de az marni fog. Én inkább azt javaslom h menny be a legközelebbi orvosi központba.
2018. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Pontosítani kell a dolgot: az aszpirin a vérzés csillapodását gátolja, nem véralvadást (a vérlemezkék működését gátolja és nem a véralvadási faktorok kölcsönhatását). Egyébként meg timsó ilyenkor a legjobb.
2018. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!