Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan és hol tudnám megnézni...

Hogyan és hol tudnám megnézni az egészségügyi adataim (biztos van valami vezetve róla betegségek stb), ott meg lehet találni esetleg a vércsoportom is?

Figyelt kérdés

Azért érdekel mert egyszer volt róla egy kis riport hogy milyen kamu műtétet meg betegségek voltak pár embernél feltüntetve amire a kórház pénzt kapott.



De ami a legjobban érdekelne a vércsoportom.


2018. dec. 26. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapun be kell lépni.Ott át tudsz lépni egy másik oldalra,ahol a tb számod megadásával elő tudod hívni asszem 10 évre visszamenőleg ,hogy mikor voltál orvosnál,hogy mit vizsgáltak,mit írtak fel stb.

Tényleg sok visszaélés van, én is találtam olyan fogászati kezeléseket, amiket nem kaptam meg, érdemes belépni.

A vércsoportot én nem emlékszem,hogy megtaláltam volna ügyfélkapun.

DE!! ha elmúltál már 18,akkor menj el vért adni! Bármelyik ovsz központba becsattogsz,hogy adnál vért. Azonnal megnézik a vércsoportod és tudsz is segíteni valakin a véreddel.:)

2018. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. dec. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!