Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a gyermekpszichiátria...

Milyen a gyermekpszichiátria depressziósok részére?

Figyelt kérdés
1 hetet kell ott töltenem talán, de nem látom az értelmét. Miért jó? Mit csinálok ott? Csak napi egyszer odajőn beszélgetni az orvos, és a maradék időben csak vagyok? Vagy valamilyen csoportterápia is van? Miért jobb vagy rosszabb mint két-háronhetente bejárni lábon?
2019. jan. 21. 16:02
 1/4 Cute_Psychopata ***** válasza:
100%
Előszőr is, jó lenne tudni melyik gyermekpszichiátriáról van szó pontosan. Ha leirnád lehetséges hogy már jártam ott és tudnék nyilatkozni az ügyben.:)
2019. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy nézem a területi ellátások alapján, hogy a Pécsihez tartozok, szóval az érdekelne elsősorban de általánosságban mindegyik érdekel!;);)
2019. jan. 23. 06:09
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Van beszélgetés, csoportterápia is általában, ha meg kell gyógyszer, akkor annak a beállítása.

Viszont 1 hét az tuti nem elég, ez inkább csak egy előkészítő dolog lesz, ezek több hónapos dolgok. Csak a terápiák több hetesek.

2019. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cute_Psychopata ***** válasza:
100%
Ahol én jártam ott egy nap 1× volt csoport. (Amikor ott volt az ápolókon kívűl az osztály pszichiátere, és pszichologusa.) Ezen kívül egy nap 1-2× volt foglalkoztatás. (Ahol az osztály ápolónői találnak ki feladatok, pl.: rajzolas, gyöngyfűzés,stb). Ezen kívűl ha a pszichologus elvisz beszélgeti ő "foglalkozik" veled... Nekem személy szerint nem segített soha hogy bekellett feküdnöm. Remélem neked fog!:)
2019. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!