Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek friss bizonyítvány...

Király Péter 1 kérdése:

Szerintetek friss bizonyítványosként melyik árak reálisak, melyikkel számoljak -30perc 3000,60perc 5000,90 perc 7000 ft -30perc2000,60perc 4000,90 perc 6000 ft?

Figyelt kérdés
Masszírozás, egyre ügyesebb vagyok így kalkuláljatok.

2019. jan. 25. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Elöször tanulj meg fogalmazni, mert ezt alig lehet kisilabizálni, hogy mi akar lenn!
2019. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok melyik ár reális friss svédmasszázs bizonyítvánnyal számolnom...

- Harminc perc: háromezer Ft

- Hatvan perc: ötezer Ft

- Kilencven perc: hétezer Ft


- Harminc perc: kétezer Ft

- Hatvan perc: négyezer Ft

- Kilencven perc: hatezer Ft Melyik árral számoljak?

2019. jan. 25. 20:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom egyre ügyesebb vagyok,páciensektől halottam vissza minden hétköznap végzem masszírozást.
2019. jan. 25. 20:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Hallottam..
2019. jan. 25. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Így már más.

Én a magasabb árat adnám meg, de az elsö idöben akciós árként az alacsonyabban kérném.

Ha kapásból alacsony árat kérsz, akkor vagy hosszabb ideig emellett kell maradni, vagy elmennek sokan, ha felemeled.

A magasabb ár + engedmény esetén mindenkinek világos, hogy ez ideiglenes, nagy valószínüéggel sokan kipróbálják kíváncsiságból is, és többen maradnak állandó vendégként.

2019. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy hol mennyi az ár függ a lakóhelytől is. Pesten egészen más árak vannak mint pl. Szegeden.

Elvégeztem én is ezt a tanfolyamot (bár nem ez lett a kenyerem), nekünk azt mondták, hogy ne olcsók legyünk hanem jók. Kezdetben biztosan nehezebb (mint minden) de majd kialakul. Én nem akcióznék legfeljebb mondanám a kuncsaftomnak, hogy amennyiben meg van elégedve akkor hívjon újabb vendéget és neki engednék valamennyit az árból bónuszként (addig míg be nem telik a naptáram). Edhhez persze évek is kellhetnek. Annak idején úgy számoltam, hogy min. 40 kuncsaft kell olyanok akik rendszeresen járnak ahhoz, hogy megéljek belőle

2019. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!