Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan képesek a doktorok...

Hogyan képesek a doktorok több órán keresztül műteni?

Figyelt kérdés
Nem értem meg, nem tudom elképzelni. Ha van mondjuk egy 8 órás műtét, azt végig, megállás nélkül csinálja a doki? Vagy ha mégtöbb ideig tart? Valaki magyarázza el kérem.
2019. jan. 30. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Emberfeletti amit csinálnak.
2019. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most olvastam erről egy cikket a Nők Lapjában. Erre is edzenek, gyakorolnak az orvosok. Nem 8 órás műtéttel kezdik a szakmát, hanem folyamatosan fejlesztik idáig a fizikai és mentális állóképességüket. Olyan is van, hogy műtét közben váltják egymást, és ha valaki nem érzi magát a toppon, akkor nem vállalja, elhalasztják.
2019. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azért egy 8 órás műtétnél van váltás.

2-3 órát azért simán kibírnak, akik ezzel foglalkoznak, de nálunk pl ha műt, akkor semmi mással nem foglalkozik aznap.

De valóban emberfeletti a teljesítményük.

2019. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!