Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Belement a szalka a lábamba...

Mta kérdése:

Belement a szalka a lábamba (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
Femiparban dolgozom es ott belement a labamba egy fem darab vagy szalka feleseg nagyon vekony es nem tudom kiszedni mar be is pirosodott korulotte de csak akkor faj ha megnyomom nemreg kentem be betadinnal (kb fel eve kaptam tetanuszt) az lenne a kerdesem hogy mit tegyek kijon magatol vagy menjek el orvoshoz amit nem nagyon szeretnek meg idom sincs ra mert sokat dolgozom.(elnezest a fogalmazasert kerlek a kerdesre valaszolj elore is koszonoom)

2019. febr. 2. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegyél rá vizes ruhát, ha ez nem oldja meg a problémát, akkor hétfőn menj el orvoshoz! Ha tovább pirosodik, fentebb húzódik a pirosság, akkor menj el most hétvégén ügyeletre!
2019. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most elkezdett zsibbadni a lábam egy ilyen kis dologtól lehet valami komolyabb bajom?
2019. febr. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!