Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Gizella Kórházról és az ott...

A Gizella Kórházról és az ott dolgozókról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A 10. kerületi Gizella Kórházra gondolok (a Bajcsy Zsilinszky Kórházhoz tartozik), és a kórházban a VI. számú belgyógyászatra.

Milyenek az orvosok, nővérek, ápolók? Hogy bánnak a betegekkel?

Érdemes ott elhelyezni a mozgásképtelen, magát ellátni nem tudó 86 éves nagypapámat?



2019. febr. 8. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Olvasd el a véleményeket a google Gizella kórház értékelésnél! Érdekes, kész horror, ami ott folyik.

Nem csak ebben a kórházban, van ilyen máshol is.

Ha nem akarod kinyírni a nagypapát, ne vidd oda!

2019. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úristen, elolvastam! Nem etetik az önállóan étkezni nem tudó betegeket, lenyúlják az ebédet? Ez lehetséges?

Minden nap tejbegríz nem elegendő a megélhetéshez, méghozzá mindössze 2-3 kanálnyi!

2019. febr. 8. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Édesapám a Gizellában halt meg. Cukor beteg volt, aztán a cukor betegség mellé kapott egy strokót. Önállóan étkezni nem tudot. Fél évig szenvedett. A z édesapám amikor be került a Gizellába 105 kg volt. Egy hónappal később, vas ágyal együtt 40 maximum 40 kg. Csont soványra fogyott egy hónap alatt. Az arca be eset, és sápadt volt. Uszott a pisiben és a fekáliában. Ráadásul hulla szaga volt. A többit meg már mások le írták. Én csak meg erősíteni tudom, azokat az állításokat. A betegeket nem ápolják. Akik egy kicsit is tudnak mozogni, az egy hónap múlva már fekvő beteg lesz.
2021. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó!!!! Miért nem vittétek el másik kórházba?
2021. okt. 12. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik másikba? Csak a Gizella meg a Paula van. A Pauláról is hasonló hírek terjegnek mint a Gizelláról. Hogy hogy akkor melyik másik kórházba vinnék a beteget. Főleg úgy hogy nem mindenki engedheti meg magának a privát fizetős korházakat. Sőt a legtőbb nyugdíjas örül ha egy ilyen korházba be kerülhet. Még ha halál korháznak is hívják. Főleg úgy hogy az idős nyugdíjasnak kis nyugdíja van amból nem futja magán de még szolciális elfekvőre sem, mert olyan kicsi / kevés a nyugdija. Az én apámnak is 47900 Ft volt a nyugdíja a halálának hónapjában. 37255 Ft volt a kezdő nyugdíja apámnak és amikor meg halt abban a hónapban, vagyis az utolsó hónapban 47900 Ft volt a nyugdíja. És a Pesti úti szociális nyugdíjas otthonba is legalább 73000 Ft kellet volna fizetni havonta 2011-ben. Szóval nem egyszerű. Az én édesapám 2011-ben január 18-től július 1.-ig feküdtt / volt a Gizellában az első emeleten. Akár hányszor be mentem apámhoz mindig csak maximum két nővérrel találkoztam. Na most két nővér kb 55 - 60 betegre? Nem is csoda ha úszott a pisiben az édesapám. Borzató körülmények voltak már 2011-eben is. Hogy miért nem vittük haza? Mert ki ápolta volna otthon? Én a 67%-os rokkant?
2021. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!