Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet fel nem használt,...

Quatermain kérdése:

Hol lehet fel nem használt, bontatlan gyógyszert értékesíteni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok ezalatt, akik megvették, de nem fogyasztották el és megszeretnének tőle szabadulni minimális veszteséggel még a szavatóssági idő lejárta előtt.
2019. márc. 7. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ezzel nem lehet üzletelni
2019. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan sehol. Gyakorlatban egyszer eladtam egy levél fogamzásgátlót az nlc fórumán.
2019. márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Szerintem a kérdést is vedd le, mert az ÁNTSZ nem szereti az ilyen dolgokat. Nehogy valaki rosszakaród legyen.
2019. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építőjellegű válaszokat. A kérdés marad, segítségképpen azoknak, akiknek akad ilyen szándéka.
2019. márc. 7. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehol. Vényköteles gyógyszerek közül én is csak fogamzásgátlót láttam ismerősök által hirdetve közösségi oldalon. A többiek meg csak vény nélkül kaphatóakat hirdetnek. Pl. megmaradt terhesvitamin.

Tényleg feljelenthet bárki, ha meglátja, hogy vényköteles gyógyszert hirdetsz. És egyéb szempontból is veszélyes. Én nem tudnám elviselni, ha valakinek baja lenne attól a gyógyszertől, amit tőlem kapott.

2019. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom kidobni így azt szoktam csinálni, hogy leadom a háziorvosnál (ingyen) és ő így oda tudja adni olyanoknak akiknek épp ezt írná fel csak kevés a jövedelmük. Más lehetőség nincs. Pl. Neocitranra allergiás vagyok. Csak mikor kipróbáltam akkor derült ki. Leadtam a háziorvosnál. (Mondjuk az nem is volt vényköteles)
2019. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!