Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dunaújvárosi kórházban nőgyógy...

Dunaújvárosi kórházban nőgyógyászati osztályon tartózkodókat mikor lehet 'meglátogatni'?

Figyelt kérdés
Meglátogatni alatt azt értem hogy nyilván én mint férfi persze nem mehetek be magára az osztályra.
2019. márc. 7. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is dunaújvárosi vagyok, tartani kell a látogatási időt, és amikor a szobatàrsak olyan helyzetben vannak, hogy pl félmeztelenül fekszenek, meg mondjuk nagyon vereznek, akkor a férfi látogatókat megkérik,hogy inkább kint beszélgessenek,mint a szobában. Mondjuk ez novemberben volt, de nem hiszem,hogy sokat változott volna a dolog.
2019. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi a látogatási rend?
2019. márc. 7. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a beteget, akit látogatni szeretnél, nyilván jobban tudja a "menetrendet", ha már ott van.
2019. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!