Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell szedni a Vermoxot?

Hogyan kell szedni a Vermoxot?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy van férgem, de eléggé ráparáztam, és kikönyörögtem az orvostól, aki felírta (megvan az okom rá). A betegtájékoztató nem írja, hogyan kell szedni, a neten meg találtam mindenfélét, a napi 4 db-tól kezdve a egyszeri egy tablettáig. Ha csak gyanúról van szó, hogyan kell szedni? És mikor kell kifőzni az ágyneműket és a fehérneműket? A kúra után?

2019. márc. 27. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ma és holnap egy-egy tabletta, az első után max. három nappal ürül a féreg. Figyeld a székletedet, ha volt benne cérnaféreg, az első tablettára egy héttel jön az ismétlés, szintén egy-egy tabi naponta, és rá két héttel az utolsó két tabletta.
2019. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából nem cérnákat láttam a székletben, hanem rizsdarabokat. Ebben az esetben mit kellene látnom, amikor használ a Vermox?

2019. márc. 27. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Decarist is fel kellett volna íratnod, a vermox magában semmit sem ér.
2019. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ez remek.

A Vermoxot nem név szerint kértem az orvostól, az elmondott tünetre ezt írta fel.

2019. márc. 27. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából a teljes féregtelenítés decaris->klion->vermox bevetted már a vermoxot?
2019. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. márc. 27. 18:32
 7/9 A kérdező kommentje:
jó most már eléggé be vagyok parázva. mindenfélét összeolvastam már a neten a tízméteres férgekről. reszketek és sírógörcsöm van.
2019. márc. 27. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz 10 méteres férged, meg amúgy se nagyon leszel, hacsak nem ettél férges szärt.
2019. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ez tényleg nagyon megnyugtató. Nem ettem férges sz art. :D

Csak elkezdtem bújni az internetet a témában, és úgy érzem, nem kellett volna...

2019. márc. 29. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!