Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti vettetek már be 10 db 100...

Ti vettetek már be 10 db 100 mg-os Tramadolt?

Figyelt kérdés
Iszonyú derékfájásra írta föl az orvos és eleinte ért is egy keveset az egy szem, amit javasolt 4-6 óránként, de pár nap után már a duplájára kellett növelnem és még így épp csak elviselhető. Mondtam neki, ne írjon ki táppénzre mert kirúgnának, tehát valahogy bírnom kell a munkát, de már napok óta egyszerre 4-et veszek be, ami ugye 400 mg, és ez a legfelső biztonságos határ az egész napra egy tabikként elosztva, tehát egyszerre eleve csak egyet szabadna bevenni naponta 4szer. Nemhogy egyszerre! Plvastasm, hogy napi 400 mg fölött már gyengíti a légzést és epilepsziás rohamokat is okozhat. Gondolom ehhez nem 5-600 mg kéne, hanem háromszor ennyi, mert ezek a biztonság kedvéért mindent ráírnak a betegtájékoztatóra, hogy befossél. Azért kérdezem, mert pont 10 maradt, azt ma reggel bevettem. Semmi bjom nincs de nem bírok állni mert akkor tűlöngélek. Főnök nem vitt haza mert orvoshoz nem akarok menni, ő meg nem vállalja a felelősséget. Szóval azon kívül hogy kiütött a cucc, meg hanghallucinációim vannak meg csukott szammel olyan mintha ébren álmodnék, ezen kívül lehet más bajom fizikailag? Vagy csak enjoy the silence amíg tart) ) ) )
2019. márc. 28. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Tramadol nekem se jött be viszont az 50mg os cataflan helyre tett 2napra
2019. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ne csodálkozz hogy haluzul morfin tartalmú tabletta majd jon egy légzés bénulás ekkora dózistól.
2019. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt, és a felső határ dózis fölött szedtem (500mg/nap). Mintha kiütöttek volna, de a fájdalom nem múlt el tőle, de kb. mint egy zombi olyan voltam. Próbáltam más készítményben ugyanezt a hatóanyagot. A diklofenák (pl. Cataflam) szintén nem használt. Nekem szerencsére nem a derakam fájt hanem az ujjam de az annyira, hogy nem tudtam vele létezni.
2019. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy inkább vissza kellett volna menni a dokihoz, és kérni másik gyógyszert.

Pl: Flector.


És igazad van, a munkahely a legfontosabb. Nem érdekes, hogy közben lerokkansz... Lassan már az életedet is veszélyezteted a hülyeségeddel, de legalább nem hiányzol a melóból. Hallucinálva biztosan hatékonyan tudsz dolgozni...

2019. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4: igaza van


Egyébként én vettem már be 2000 mgot is, ami halálos első adagnak, de fokozatosan emelve az érzés amit keltett nem volt olyan jó mint az első 200 mgos egyszerre. Hozzászokik a szervezet. Ha fájdalomra szeded váltani kell, ha drognak használod már, hagyd abba. Én 3 napja nem szedem, érzem a hiányát....lassan csökkentsd le és hagyd el.

2019. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 8 évig voltam tramadol függõ. 1000mg nekem meg se kottyant. 1500-1800 mg tól volt jóság békesség.
2019. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!