Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ismertek olyan idősek otthonát...

Ismertek olyan idősek otthonát, ahol krónikus alkoholistát is fogadnak?

Figyelt kérdés
Kerestem neten, de nem találtam. Szigetvárról olvastam, de az nem kimondottan idősek otthona, hanem elvonó.

2019. ápr. 12. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Először elvonóba kell menni, utána idősek otthonába. Ha lenne ilyen otthon, akkor ott is elvonással kezdenék, szakemberek közreműködésével.
2019. ápr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Anonim Alkoholisták biztos tud segíteni.
2019. ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, olyasmire gondoltam, ahol először az elvonással kezdenèk, de utána ott maradhatna élete végéig.

Sajnos a sima elvonó ellen nagyon tiltakozik, "neki nincs semmi baja", így kórház nem jöhet szóba. Viszont már nagyon nehezen tudja ellátni magát, így meg nem fogadják be egyetlen otthonba sem.

2019. ápr. 13. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!