Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Értágítás után, stent nélkül...

Értágítás után, stent nélkül is szükség van vérhigítóra?

Figyelt kérdés
Érszűkületem van. szeretnék véleményt kérni. külföldön élek, és a doktorok nem a legbarátságosabbak ,nem is pazarolnak időt magyarázásra. szeretném tudni hogy kérhetem e a műtétet stent nélkül(megértettem a kockázatokat) illetve hogy ezesetben is szükség van vérhigytó szedésére, és ha igen,meddig? köszönöm!

2019. ápr. 18. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden mestersége beavatkozásnál biztonság kedvéért szükség van "vérhígítóra", ahol nem kívánt véralvadási folyamatok indulhatnak be.
2019. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,úgy értettem, tartósan :)
2019. ápr. 19. 00:27
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, egy ideig kell szedni azt is szerintem.

Magyarországon tudom hogy működik, külföldön nem. Itt ha oda kerül sor, hogy megműtenek és abba beleegyezel, akkor abba is, hogy a szűkület megoldása akármi lehet, amit azzal a beavatkozással el lehet végezni, ha szükséges. Tehát azt nem tudod megtiltani, hogy stentet ne tegyenek be mondjuk egy értágítási művelet során.

De nem értem miért nem akarod egyébként.

2019. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pontosan azért,hogy ne kelljen a következő 60 évben vérhigítót szednem :) köszönöm a választ !
2019. ápr. 19. 16:51
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mert a stentnek mi köze van a vérhigítóhoz?
2019. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!