Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ózdon Dr. Gorzó István jó...

Ózdon Dr. Gorzó István jó szakember?

Figyelt kérdés
A közelben lakom így oda tartozom az ózdi kórházba, úgy tudom csak ő van fül-orr-gégész ott, ezért szeretnék érdeklődni, érdemes hozzá elmenni?

2019. ápr. 27. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Igen.


- Gorzó Árpi -

2019. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A semmitől biztos jobb !


De engem el kezelt, és utánna Miskolcon harmadjára tudtak helyre rakni !

Egy kis tétovázás még és tolhattak volna a műtőbe

Szerencsére semmi bajon nincs

Mert eleve tudom pontosan hogy milyen az orvosi ellátottság

És mit várhatok

Röviden

Orvos ide vagy oda ha érzem hogy nem jó s nem stimmelnek a dolgok nem félek változtatni így mentem rögvest Miskolcra és jól is tettem.


Nem kritizálok senkit csak vannak dolgok amik elavultak és ami felett el járt az idő sok orvosnál könnyen be fásulnak a tanultak és a orvoslási lelkesedés csak az a baj hogy ilyenkor mi, a páciensek szívjuk meg

Egyszóval aki teheti egyből menjen Miskolcra !

2020. aug. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta én is elmentem, szörnyű "élmény" volt. Nem elég, hogy nem tudta mi a bajom, de ilyen lekezelő orvossal életemben nem találkoztam. Emberileg egy 0 volt. Szerintem így senki nem beszélt még velem az 55 évem alatt. Aztán persze igazam lett, hogy van bajom.

Egyetértek, aki teheti ne oda menjen.

Nem kívánok neki semmi rosszat, csak azt, hogy majd egyszer vele is bánjanak így, amikor beteg lesz és kilátástalan, akkor talán majd rájön, milyen traumákat okozott más embereknek a viselkedésével. Bár, amilyen ember, lehet nem is érdekelné.

2020. aug. 31. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!