Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ajánlanátok Debrecenben...

Ajánlanátok Debrecenben klinikát esetleg magánorvost?

Figyelt kérdés

Konkrétan idegrendszeri problémám van, amivel a lakhelyemen, ahová csak tudtam (magánba is), elmentem, de semmit sem találtak, pedig tüneteim megvannak...

Debrecent ajánlották, de azon belül semmi konkrétat. Amit eddig találtam az a Medicover és a REOF. Nagyon jó szakemberre lenne szükségem, de teljesen tanácstalan vagyok hová menjek. Köszönöm szépen a válaszokat!



2019. ápr. 29. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkettőt ismerem, mert magánbiztosításom van béren kívüli juttatásként.

A Medicover korrekt, igényes, időben fogad, az orvosok felkészültek, alaposak.

A REOF-ról nem tudok ilyen jókat mondani.

Általában oda kapok időpontot, mert ők a legolcsóbbak magánúton, a biztosító oda szervezi le a vizsgálatokat.

Körülményes, ami időben és várakozásban és rossz megközelítésben valósul meg. Először le kell jelentkezni a Klinika főbejáratához közel, de a vizsgálat sokszor nem ott van, és még gyalogolhatsz egy csomót. A magánbetegeket is a rendes, TB-s szakrendelésre irányítják, ott ülsz a több száz várakozó beteg között, és a legtöbb esetben semmivel sem kezelnek különb módon, pont ugyanúgy kivárod a sorodat, mint ha TB-alapon érkeztél volna. Rengetegszer ültem ott órákat, az orvosok nem bánnak másképp veled, nem jut rád több idő, vagy alaposabb ellátás. Volt olyan, aki meg sem vizsgált, pedig panaszom volt, azt mondta, mondjam már meg az adminisztráción, hogy nem tudtam eljönni, hogy ne kelljen fizetni. (Addigra már előzetesen lejelentkeztem, hiszen csak így mehetek tovább a rendelésekre...)

Magánrendelések vannak még a Miklós utcán az Apolló központban, de a kérdésedből nem derül ki, hogy pontosan milyen orvost keresel.

2019. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hosszú választ, nagyon hasznos volt. Neurológust keresek az idegrendszeri problémámmal, bízom benne, hogy Debrecenben tudnak segíteni és találok komplexen gondolkozó orvost, mert itt már nem elég egy átlag tudású orvos. Ha esetleg ismersz ilyet, kérlek oszd meg velem.
2019. máj. 1. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!