Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fitymafék műtét előtt/után?

Nagyfa Street kérdése:

Fitymafék műtét előtt/után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szex közben valamint egy-egy heves aktus után bepirosodott, fájt, volt hogy majdnem vérzett a fitymafékem. Főként olyan férfiakhoz szólna a kérdésem akik rövid fitymafékműtéten átestek és nincs már ott a "kantár".. De érdekelnek más emberek tapasztalatai, esetleg hölgyeké ezzel kapcsolatban. A kérdésem lényege az lenne, hogy érzékenység terén van-e nagy diferencia a fitymafék-vs-fitymafék nélküli szex között(pl nehezebb e felizgatni stb).Orvoshoz fordultam, ő azt mondta minimálisan rövidebb a fékem az átlagénál de csak pár milit nyisszantana bele tudván, hogy ez egy fontos szerepet játszó dolog a szexben. Én jobb szeretném az egészet lenyesni és ne azon agyalni, hogy nehogy újra megkelljen műtetni, mivel ez is felmerült az orvosban, hogy inkább kétszer kicsit vágna mint 1x az egészet. Válaszotokat előre is köszönöm

2019. máj. 8. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nehéz megmondani mennyire rövid a fitymaféked. Szerintem a legkisebb invazív beavatkozást érdemes megfontolni, ha az orvos úgy látja, nem kell az egészet lemetszeni. Lézeres sebészeti megoldással a gyógyulási idő is minimalizálódik.
2019. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy esetleg újra megkellene csinálni a műtétet, ha nem az egészet kapják le.. De köszönöm a választ!
2019. máj. 9. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!