Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pingvin Patikában szoktak...

Pingvin Patikában szoktak adni termékmintát? Vagy csak ha kérek? Azt hittem, több tízezres rendeléshez illene pár meglepi.

Figyelt kérdés

Házhozszállítással rendeltem elég nagy értékben, szerintem nem jellemző, hogy az ember több tízezret hagy egyszerre a patikában.

Persze nem kötelező adni, de megfordult a fejemben, hogy ha már eleve ilyen több ezres dolgokat rendelek (jellemzően speciális kozmetikumok), akkor hasonló mintákat is tesznek bele ajándékba.

Hiszen az egyértelmű, hogy a vásárló hajlandó többet fizetni a minőségért, ezért marketing-tanulmányaim alapján (meg józan paraszti ész) én azt tenném, hogy hasonló kategóriájú termékekből adok mintákat, ezzel is elősegítve, hogy a vásárló legközelebb is rendeljen.


Még így sem mertem mindent megrendelni, mert ha egy alapozónak nem jó a színe, akkor 6000 Ft megy a kukába, meg elég problémás a bőröm, és ha érzékeny valamire, akkor az megint kuka.

Egyébként én fizetnék is a mintákért, mert utána hetekig-hónapokig azt kenem a bőrömre, és jó lenne tudni, hogy okoz-e bármi kellemetlenséget.

Ahonnan más krémeket és szérumokat rendelek, ott lehet alapból mintát is rendelni 2-300 Ft-ért, mert maga a krém 10 ezer körül van, és okosan felismerték, hogy az ember nem szívesen ad ki ennyit olyasmire, amit még nem próbált, és nem tudja, milyen hatása lesz.


Na ez a leírás kicsit hosszú lett, szóval az érdekelne, hogy ti kaptatok-e már mintát úgy, hogy nem kértétek.

Ez hogy megy egy patikában, mitől függ, hogy kinek adnak?


2019. máj. 13. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy még sosem kaptam, de ha valamit ki akarok próbalni, akkor miníg megkérdezem, hogy van e termékminta.
2019. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Én kicsit kínosnak érzem ezt kérni.

2019. máj. 13. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a cég nem az adakozásárol híres sajnos.Amúgy tudtommal nincs termékmintájuk.A Pingvin ráadásul alapvetően nem gyártó.Abból küld, ami készleten van neki.

Ha termékmintát akarsz, arra ott van pl az Avon.De ő gyártó és saját terméket reklámoz és ad el.A pingvin meg nem.

2019. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rosszul tudod, mert van nekik.

És amúgy saját termékük is van, mellesleg.


De rákérdeztem az online asszisztensnél. Azt írta, nem tudja megmondani, mi van, mi nincs, illetve hogy az általam preferáltakból épp most van-e, de a rendelésnél írjam be ezt a megjegyzés mezőbe, és meglátják, mit tehetnek.

Nos, én beírtam, de egy darab nem sok, annyit sem sikerült beletenniük a nagy csomagomba. Ismét nem pár ezerért rendeltem, ahogy a múltkor sem.

Amit viszont kifejezetten nem tartok vevőbarátnak, hogy egy szóval sem utaltak a témára. Elvártam volna, hogy legalább ráírják a számlára, vagy egy külön papírra, hogy Kedves Vásárlónk, nagyon sajnáljuk, blablabla. De nem. Semmi.

Szóval ennyit a vevő igényeinek kiszolgállásáról.


Az Avont nem szeretem, tele van kemikáliákkal. Nem akarok belőle még egy mintát sem magamra kenni.

Valaha használtam, éveken át, na akkor nagyon gáz volt a bőröm.

Ugyanolyan gagyi, mint a drogériás márkásnak tartott termékek. Én ilyesmit már nem kenek magamra, mint pl egy Loreal vagy Nivea vagy Garnier.

2019. máj. 30. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!