Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyre sűrűbben vannak reggeli...

Egyre sűrűbben vannak reggeli rosszuléteim!? Nem terhesség. Bővb. lent.

Figyelt kérdés
Reggel felkelek, hogy munkába induljak és egyik pillanatról a másikra, rossz közérzet,heves szívverés, hányinger, ájulás közeli állapot. Ez visszavezethető pár évre, de mostanában egyre sűrűbben van. Voltam orvosnál, vérvétel eredmény jó, azt mondta ideg alapon vagyok rosszul..ezzel nem jutottam elörébb, azóta is előfordul és van hogy napközben is, de főleg reggel. Hazudnék ha azt mondanám nem idegeskesek,szerintem mindenki idegeskedik valamin.. Menstruáció első napján ugyan ez van. Akkora fájdalmaim vannak, hogy sokszor összeesek. Ez tényleg ideg alapon lehet? És ha igen, mit tehetek ellene? 25/L

2019. máj. 17. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg pánikroham lehet?
2019. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá,hogy talán pánikbeteg lennék..de mitől? Vagy ez hogyan alakul ki?
2019. máj. 17. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy pánikbetegség, de az is egy lehetőség.


Értékeld át az életed.

Miért kelsz fel reggel, mi értelme van? Mire számíthatsz? Van e kedved ahhoz a naphoz?

Van e kedved a munkahelyedre bemenni, milyen a közeg, a kollégák, az emberek? Undorral mész be?


Aztán milyen az otthoni életed a magánéleted?

Boldog vagy? Jól érzed magad otthon? Vagy magányos vagy, egyedül érzed magad? Mire vágysz ami nincs meg?


Ha valakinek se az otthoni élete azaz se a magánélete, se a munkahelyi élete nem jó, akkor az bazira el tudja b**aszni az embernek az egészségét is.

ÉS a lelki problémák így is megmutatkozhatnak-

2019. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A panikbetegsegnek nincs oka. Pszichológus
2019. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy konkrétan pánikbetegség, lehet, hogy csak pánikszerű rohamok.
2019. máj. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!