Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van rá remény, hogy a szív MR...

Árokpart kérdése:

Van rá remény, hogy a szív MR jó eredményt fog mutatni?

Figyelt kérdés
Következő a helyzet. 1 hónapja sürgösségi ellátásból kifolyólag kerültem a kardiológiára. A CT a szívem alatt vizet talált és egy enyhe szív megnagyobbodást diagnosztizáltak. A vizet pillanatok alatt vízhajtókkal lehajtották, már másnap az osztályon teljesen jól éreztem magam, de a biztonság kedvéért 1 hétig bent fogtak . Kaptam rendszeresen a szívgyógyszereket Reanom-ot, Talliton-t, káliumot, Furon vízhajtót. Amióta hazajöttem folyamatosan szedem és mintha nem vicc legalább 20 évet fiatalodtam volna. Mindenhez van fizikai erőm , korábban kissé néha lusta típus voltam ez teljesen elmúlt. Rendszeresen sportolok azóta sétálok, biciklizek, úszom stb. Pénteken lenne az MR. Ezen pozitív szinte 180 fokos változás tükrében van remény arra, hogy az MR nem fog rögöt találni? Prvpspk véleményét is nagyon szívesen várom. Köszönöm4
2019. jún. 12. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen rögöt?

Ha mindenféle szempontból jobban vagy, akkor miért ne lenne jobb, vagy akár teljesen jó az MR?

2019. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!