Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyász Szegeden?

Nőgyógyász Szegeden?

Figyelt kérdés

Első alkalommal megyek nőgyógyászhoz, de őszintén szólva fogalmam sincs, hogy hová (Vasas vagy Női Klinika) és kihez érdemes menni, illetve hogy hogyan és mint működik az egész (időpont kell vagy bejelentkezés alapján szólítanak)?

Valószínűleg nincs semmilyen komoly bajom, csak más orvos kérte, hogy betegségek kizárása miatt keressek fel egy nőgyógyászt, de eléggé meg vagyok ijedve, idegen az egész számomra

Előre is köszönöm a segítséget!!



2019. jún. 24. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A Klinikán nem kell időpont, csak bemész és vársz a sorodra. Nem tudod megválasztani, kihez szeretnél menni, bírnak valakihez, aki épp rendel. Ha fiatal vagy (18 év alatti), akkor a gyermeknőgyógyászhoz is bejelentkezhetsz.

A vasasban nem tudom hogy működik, de időpont tudtommal ott sem kell.

2019. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beírnak*
2019. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Még azt szeretném kérdezni, hogy a Klinikán belül helyileg hol kell bejelentkezni (sose jártam még az épületben) és mi kell hozzá?
2019. jún. 24. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Taj kártya kell. Magasföldszint, jobbra. Ott van egy bejelentkezós ablak, meg fogod találni.
2019. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. jún. 25. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!