Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmentem ma potyara az orvosho...

Elmentem ma potyara az orvoshoz, most mit csinaljak? Ma nem tudtam, hogy egeszsegugyi vilagnap van, tegnap este óta panaszaim vannak ezert elmentem a haziorvoshoz. Ha holnap visszamegyek igazolni fogja a mai napomat is?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, visszamenőleg igazolni fogja a mai napot is.
2019. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmelweis nap van, nem egészségügyi világnap. Van háziorvosi ügyelet, oda lehet menni ma is. De ha nem olyan súlyos, sürgős, akkor menjél holnap a saját orvosodhoz, és mondd el, hogy már tegnap sem tudtál dolgozni.
2019. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ismerosom szerint nem....
2019. júl. 1. 11:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Magyar egészségügy napja... Bocsánat
2019. júl. 1. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerinte miért nem? Máskor is előfordul, hogy visszamenőleg kérsz táppénzt. Sőt, ha szakrendelésre mész, ott is rajta van a papíron, hogy x napig ezzel a papírral tudsz menni a háziorvoshoz és kérhetsz táppénzt. Vagy lehet, hogy annyira rosszul vagy, hogy nem tudsz elmenni az orvoshoz, pl. hasmenésed van és csak másnap tudsz elmenni, amikor már jobb.
2019. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos vagyok benne, hpgy fogja tudni igazolni. Egyrészt, nem a te hibadból kifolyólag kérsz később igazolást, hiszen ez bárkivel előfordul, hogy ma nem tud dolgozni/suliba menni, mert mára betegedett le. Másrészt ettől függetlenül is igazolhat a háziorvos 5 napot visszamenőlegesen. Ha nagyon rosszúl vagy, nyilván menj ügyeletre.
2019. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen epp hasmenesem van amugy, illetve gorcsol a gyomrom nagyon..
2019. júl. 1. 11:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen mindenkinek a segítséget
2019. júl. 1. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!