Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tenziós fejfájás? Migrén?

Tenziós fejfájás? Migrén?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt délután éppen sportoltam amikor megfájdult a fejem (előtte is éreztem h egy kicsit fájdogál de nem törődtem vele). Vettem be gyógyszert, ittam vizet, lepihentem aztán el is múlt, majd másnap ugyanúgy fizikai aktivitás hatására megfájdult, de vettem be gyógyszert stb mint előtte és jobb lett. Aztán ez az egész folytatódott ma is megfájdult, hasonló körülmények között. A fájdalom lüktető és szorító, néha kisugárzik a tarkómba is. Leginkább fejem bal oldalán érzem, a homlokomnál (bár volt, hogy máshol is éreztem, leginkább itt fáj). Tudom az én hibám is. Minek kellett fizikailag megerőltetnem magamat még azután is, hogy tudtam lehet meg fog fájdulni, de naívan azt hittem már elmúlt és nem jelentkezik megint. Légyszi segítsetek! Meg tudom valahogy akadályozni, hogy megint megfájduljon? Tenziós fejfájás, esetleg migrén?


20/F



2019. júl. 2. 19:01
 1/4 A kérdező kommentje:
(Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem daganat meg egyéb szörnyűségek, mert elég hipochonder személyiség vagyok és ilyenkor mindent bebeszélek magamnak :D)
2019. júl. 2. 19:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy daganat, kérj a háziorvosodtól beutalót neurológiára, vagy keress magán úton egy neurológust.
2019. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, jobban vagy már? Voltál valahol kivizsgáláson?
2019. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már jobban vagyok! Magas vérnyomás okozta.
2019. júl. 5. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!