Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki nem megy el vérvétel...

Sssaszem kérdése:

Ha valaki nem megy el vérvételre, ha sürgősségin kértek egy labort, lehet abból valamilyen következmény?

Figyelt kérdés

2019. júl. 5. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül utána meg sem vizsgálnak ott. Nem értem hogy nem lehet elmenni, ha kérik? Vagy meguntátok a várakozást és leléptetek?
2019. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem fognak tudni meggyógyítani.
2019. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem epebajom volt, de már jól vagyok. Innen indulok ki. Szerencsére belegyeztem a vérvételbe, ami nem volt leányálom. Mi történt volna, ha nem megyek el a vérvételre? Ráadásul sürgős alapon voltam beutalva.
2019. júl. 5. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz, ha hozzászoksz a vérvételhez. Zsenge koromban én is féltem tőle, idősebb koromra sajnos elég sok betegségem lett, kórházi kezelésekkel, ilyenkor alap a vérvétel. Én már szinte meg sem érzem, pedig alig van "használható" vénám, rendszeresen össze-vissza szurkálnak, mire sikerül a dolog.

Ha epeköved van és visszatérő panaszokat okoz, érdemes elgondolkodni a műtéten, amennyiben az orvos javasolja. Akkor elkerülhetetlen a vérvétel, infúzióhoz branül szúrása, de szinte minden - nem egyértelmű tünetekkel járó betegségnél - alap a vérvizsgálat.

2019. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére megoldották műtéttel egyszerűen, mert lehetett volna rosszabb is.
2019. júl. 6. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!