Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » T1011 nyomtatványt elektroniku...

T1011 nyomtatványt elektronikusan benyújtottam, hogy magamnak fizetem a tb-t, kapok majd bármiféle értesítést, hogy mennyit és milyen számlára kell utalni?

Figyelt kérdés

Arról, hogy elfogadták kaptam értesítést ügyfélkapun, viszont arról még semmit hogy mennyit és milyen számlaszámra kell utalnom.

Június 15től van fizetési kötelezettségem, elvileg Július 12-ig be kell fizetnem.



2019. júl. 6. 11:32
 1/2 anonim válasza:
Elméletileg fogsz kapni. Megküldik időben. Mondjuk lehet csak 1-2 nappal határidő előtt érkezik meg a szükséges infó, de meg fog érkezni, nálam is így volt
2019. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Törölték a válaszom, pedig azért kérdeztem, hogy dolgozol-e, mert ha nem, akkor a szociális osztályon (vagyis a kormányhivatalnál) egy nyomtatvány kitöltése után egy évre átvállalják a TB fizetését.
2019. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!