Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Amennyiben Budapesten belül...

Amennyiben Budapesten belül más kerületbe költözöm, visszajárhatok az itteni (nem magán) orvosaimhoz, vagy át kell jelentkeznem a másik területre?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szabad orvosvalasztas van, jarhatsz vissza, max., ha kiderul pl. tappenz miatt az új lakcim, finoman megkerhet, hogy sok a betege, jelentkezz at. Korzetesnek meg muszáj felvennie.
2019. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én maradtam a korábbi orvosnál. Voltam azóta táppénzen, de a lakcímváltozás nem került szóba.
2019. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 7. 19:48
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Át kell igen. Mindig csak a területileg illetékeshez mehetsz, vagy ahol van bejelentett, illetve van ideiglenes lakcímed.

Ilyen módon nincs szabad orvosválasztás.

2019. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen át kell jelentkezned, nálunk a rendelőben ha nincs lakcímkártya valakinél be se jelentkezhet az orvosokhoz.
2019. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!